Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 102 m² 67.000 Euro (Ali Demi) 67000 Ali Demi

KLERING-Tirane, shes apartament 2+1+Ballkon,banjo Kati 5, 102 m² 67.000 (Ali Demi) Zona ku �sht� i pozicionuar apartamenti �sht� mjaft e zhvilluar dhe shum� e preferuar n� qytet, Ali Demi. Apartamenti ndodhet n� katin e 5 t� nj� pallati t� ri te sapo perfunduar, me punime teper cilesore, termoizolim. Organizimi i brendshem i tij eshte mjaft i rregullt ku n� perberje te tij ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit. 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ka pozicion mjaft te mire ndaj drite natyrale. Cmimi 67.000 Euro. Extra garazhd ne katin -1 me vlera 10.000 Euro

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Prill, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018