Apartament 60.000 Durres, Plazh

SUPER OKAZION! Durres, shes apartament 2+1 ,Plazh Durres Afer Postes )
SUPER OKAZION!
Apartamenti eshte me strukture 2+1
Ndodhet ne katin e 2(dyte)banim
Apartamenti eshte me certifikata pronesie.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne zonen e plazhit,dhe me nje infrastrukture mjaft te mire dhe komplet e mobiluar.
CMIMI:60.000 euro
Per me shume informacion na kontaktoni ne:
Nr Cel: 00393240813006

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Prill, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018