Shtepi Private 175.000 Tirane

Shitet Vil� Private 2 Kate-she plus papafingo n� Shkoz� ne Rr. Sotir Kuneshka .Siperfaqja totale e nd�rtimit 300 m2, plus 30 m2 papafingo, sip e truallit 330 m2 me hipotek�, sht�pia eshte e legalizuar.Vila �sht� e p�rfunduar me t� gjitha punimet si br�nda dhe jasht�,panel diellor, depozite uji,tel fiks etj.
Cmimi:175.000 Euro ose nderrohet dhe me hyrje apartamenti/apartamentesh te barazvlefshme me vleren e shitjes se viles.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 N�ntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018