Dyqan 935 Tirane

Okazion! Shitet dyqan 200 dhe 400 m2. Liqeni i thate , cmimi 935 euro i diskutueshem.

Ndryshuar ne 13 Prill, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Prill, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Prill, 2018