APARTAMENT 32.milion lek Perrenjas

Apartamenti esht me dy dhoma ka edhe dy dhoma shtese ka dhe ballkon

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Prill, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018