Apartament 35.000 Lagja vullnetari(banesa)

Shitet apartamenti 2+1 ne kat te 2..i rikonstroktuar komplet dhe me suvatime te reja..rrugulluar po nuk u banua per arsye emigrimi shitet nga egzistenca e nje shtepie te 2..ka dhome gjumi te re te pa perdorur blere 1100 eur si dhe kolluqe po te paperdorura fare me vlere 700mi lek te cilat do jepen bashk me shtepin pa pages per cdo informacion mund te drg ne viber ose whatsup

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Prill, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018