Apartament 40000 Durres

Tek ish-Rajoni i policise, ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Durresit, ne godine 13-kateshe, shitet apartament banimi 1+1, 83m2, kati 8 me ashensor, ballkon 15m2 me pamje gjith Durresin.Te gjitha punimet brenda apartamentit dhe jashte pallatit, jane kryer me materiale te nje cilesie te larte, Apartamenti eshte i mobiluar pjeserisht, dhe i pajisur me certifikate pronesie!!!

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Mars, 2018 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018