Apartament 125000 Durres

Apartamenti ndodhet ne lagjen Nr 3 Rruga Egnatia Durres.Ky apartament perbehet nga dy dhoma gjumi nje soxhiorno dy banjo sallon ndenje depo dhe ballkon te madh me pamje nga deti.Apartamenti disponon dokumenta pronesie hipoteke.
Cmimi i diskutueshem.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Mars, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018