APARTAMENT 40000 DURRES

Tek ish-Rajoni i policise, ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Durresit, ne godine 13-kateshe, shitet apartament banimi 1+1. Te gjitha punimet brenda apartamenteve dhe jashte pallatit, jane kryer me materiale te nje cilesie te larte. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Mars, 2018 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018