Ambjent 00 Shkoder

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin.

Jepet me qera Ambjent me siperfaqe 200 m², me vendodhje ne Rr: "Nuri Bushati" ( Te Dollari ). Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nderteses me pamje nga rruga kryesore duke e bere te pershtatshme per aktivitete te ndryshme si zyra, dyqane etj. E gjithe siperfaqja qe ofron ambienti eshte pa ndarje me mure gje qe e favorizon per perdorime te ndryshme.

Ambjenti eshte i shtruar me pllake dhe perbehet nga :
- 1 banjo

Cilesi te ambjentit:
- njera nga faqet e murit eshte me xham duke mundesuar keshtu drite natyrale gjate gjithe dites
- dritare duralumini

Cmimi 50'000 Leke

Ndryshuar në 7 Mars, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 7 Mars, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 7 Mars, 2016