Vile 240000 Tirane

SHITET Vila 3 kateshe totalisht e mobiluar, me hipotek ndodhet ne nje nder zonat me te qeta te tiranes dhe njekohesisht 1.8 km larg qendre

Ndryshuar ne 13 Mars, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Mars, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Mars, 2018