Biznes 40000 Tirane

Shitet biznesi me klientele te rregullt bar kafe. Lokali ndodhet ne zemer te tiranes perballe qendres "COIN", prane stadiumit "Qemal Stafa". Ambjentet jane te rinovuara para 1.5 vitesh, ndertuar me arkitekt dhe me stil shume te vecante. Kapaciteti 30 tavolina plus mundesi zgjerimi 20 tavolina. Brenda 75m2. Ambjentet e jashtme 60m2 . Klientele e rregullt, xhiro vjetore 250 mln leke (te vjetra).

Ndryshuar ne 13 Mars, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Mars, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Mars, 2018