shtepi 110000 fier

shitet vile 2 katshe ne fier me 550 metra truall , zone e qet 5 minuta larg qendres , me dokumentacion te rregullt , ne gjendje shum te mire , uje dhe drita 24 ore cmimi i diskutueshem

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Mars, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018