Shitet apartament 45500 Tirane Fresku

. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te baim me nje orietim Jug Lindje ,
ndricim natyral gjithe diten . Organizohet ne nje soxorno te madhe te perbashket me gatimin ,2 dhoma gjumi , dhe nje tualet me dritare.
APARTAMENTI KA KALUAR LEGALIZIMIN . HIPOTEKA DEL SHUME SHPEJT.
Per me shume info me kontaktoni .

Ndryshuar ne 11 Mars, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Mars, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Mars, 2018