Apartament 20000 Elbasan

Super Okazion – Apartament 1+1
- Siperfaqa 55m2
Apartamenti ndodhet ne kate te peste dhe eshte totalish i rregulluar I cili perfshine:
i. Guzhinen e gatimit te rregulluar
ii. 2 Kondicionera (1ne dhome te gjumit 1 ne dhome te pritjes)
iii. Shtruar me pllaka cilesore
iv. Instalime idraulike dhe elektrike te reja
v. Banjo me paisje tualeti te reja, Dush dhe Bidet.
vi. Deposite uji (500Litra) te vendosur ne tarace, me pompe uji te pajisur
vii. Dritare te reja te pajisura me grila
viii. Dere e jashtme e siguruar
Apartamenti eshte rikonstruktuar totalisht e shitet bashke me nje mori mobiljesh e paisjesh elektroshtepiake (mobilje guzhine; stufe, aspirator, frigorifer, lavatrice, boilere, 2 kondicioner, tavoline me 4 karrige, 2 pale kulltuke, dhome gjumi me dollap muri, koridor etj).
Shitet bosh ose me placka arsyje transferimi
Ndodhet prane shkolle fillore, te mesme dhe universitetit.
Per me teper informacion lutemi te na kontaktoni ne nr. e tel. 068 6884164

Ndryshuar ne 8 Prill, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Mars, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Prill, 2018