Tirane, shes bar-kafe i kompletuar, 170 m² 210.000 Euro (Pallati me Shigjeta) 210000 pallati me shigjeta

Zona/Rruga : Pallati me Shigjeta

Shitet bar-kafe ne Bulevardin Bajram Curri,tek Pallati me Shigjeta.

Vendodhja, ne nje rruge me intensitet te larte lëvizjeje, jep mundesine per rritjen e klienteles.

Sipërfaqe të brendshme prej 170 m2 dhe një verandë të shfrytëzueshme 80 m2.

Lokali ka punime shumë të mira, i veshur me fasadë xhami, totalisht i investuar, me spote Led,sistem aspirimi dhe kondicionimi.

é‹shtë i arreduar në mënyrë bashkohore me arkitekt dhe disponon një tualet.

Lokali shitet së bashku me investimin e kryer.

Disponon dokument hipotekor te rregullt!Cmimi : 210.000 Eur

Tarife agjensie 1% per bleresin.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Shkurt, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018