Vile 240000 Tirane 2 km larg qendres

Shitet vila 3 kateshe ku secili ka eshte 110 meter2, ka edhe oborr me siperfaqe 146 meter2, me hipoteke ndodhet tek rruga todi shkurti prane grandit, jo shume larg tregut elektrik ne nje zone shume te qete dhe njekohesisht afer qendres te tiranes.

Ndryshuar ne 16 Shkurt, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Shkurt, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Shkurt, 2018