Apartament 1+1 350 Tirane

Jepet me qira apartament 1+1+ballkon, prane hyrjse se liqenit atificial, te garda. Ka pozicion juglindje, mobilim cilesor dhe ndricim led. Mundesi parkimi gjithashtu.

Ndryshuar ne 16 Shkurt, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Shkurt, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Shkurt, 2018