Jepet me Qera Kati II-te 300 Shkoder

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin.

Jepet me Qera Shtepi Private me siperfaqe ndertimi 300 m², me vendodhje ne Rr. Zef Juban Illia, afer shkolles "Ndoc Mazi". Shtepia perbehet nga 3-kate ku cdo kat ka hyrje te vecante, si dhe secili kat jepet vecmas me qera.

Kati i II-te ka nje siperfaqe ndertimi prej 90 m² i cili perbehet nga:
- 2 dhoma gjumi
- sallon + kuzhine
- banjo
- ballkon

Cmimi 300 €

Cilesi te shtepise:
- dhoma te shtruara me pllake
- dritare duralumin dopio-xham ( me grile te jashtme )
- pajisje elektrike te reja
- me ngrohje qendrore ( kaldaje) secili kat te instaluar ne vedi.

Ndryshuar në 22 Shkurt, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 22 Shkurt, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 22 Shkurt, 2016