ambjent me qera 500 tirane

Ambjenti 180 M2 jepet me Qera, kati i dyte me pamje nga ruga teodor keko vetem 50 m nga rruga kryesore dhe nga stacionet e urbaneve, i paisur me kondicioner qendror dhe i ndar ne dy zyra te vogla te levizshme plus ambjenti tjeter ,pozicioni shum i mire per cfaredolloj biznesi momentalisht perdoret si call center.

Ndryshuar ne 15 Shkurt, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Shkurt, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Shkurt, 2018