Shitet Vile Ne Shijak Durres Bashk me token .Super Vile 260000 € Shijak ,Durres 200 metra larg nga Qendra Shijakut

Shitet vila Ne Shijak ,super vile me kushte te mira e mobiluar
me dy mundesi
Me 6 mije metra toke dhe cmimi esht 260.000 €
ose me 2 mij metra tok e cmimi eshte 180.000
toka eshte me hipotek te rregullt
shpia me leje legalizimi
ka 3 dhoma 3 banjo
master bedrom ka banjo dhe garderob
eshte me garazhd te madh per dy makina
dhe ka sistem ngrohje
asfalti i vjen deri te dera shpis .
200 metra eshte larg nga rruga kryesore shijak durres.
Cmimi diskutohet per cdonjeren mundesi .

Per te gjithe te interesuarit na kontaktoni ne numrin e telefoni +355 68 46 30 725

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Shkurt, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018