Restorant,Piceri 2000 Tirane

Jepet me qera super Restorant , Piceri me furre druri mbrapa "Asllan Rusit" me nje staf te specializuar gatimi dhe sherbimi , 200m², i mobiluar deri ne detaj me te gjitha pajisjet per 2000euro ne muaj.

Ndryshuar në 15 Nëntor, 2014 Shpërndaje në:
Listuar në: 15 Nëntor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 15 Nëntor, 2014