Shtepi 87000 Gjilan

  • 300 metra katror
  • 0033652706922
  • Kontakt

Shes sht�pin 2 katshe me 4 ari e 16 metra katror truall. Shtepia gjindet 500 metra afer tregut te veturave ne Gjinan ( rruga qarkore). Shtepia �sht� e paisur me leje dhe infrastruktur urbanistike (rrug,rrym dhe kanalizim)Shtepia posedon 300 metea katror, se bashku me podrum,5 dhoma gjumi , sallo, kuzhin dhe 2 banjo,wc. Shtepia �sht� e punuar sipas standardeve zvic�rrane, dritare te plastikes , izolacion te fasad�s dhe kulmi dhe me drenazhim. Shtepia posedon gjithashtu edhe rrethoj�n.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Shkurt, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018