Apartament 1+1 në shitje në Perash 24000 SHKODER

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e V në Perash, te rruga e Koplikëve.

✅ Ka sipërfaqe të përgjithshme prej 54 m² dhe përbëhet nga:
-Sallon + Kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Korridor

✅Cilësi të tjera të apartamentit janë:
- é‹shtë i rikonstruktuar
- Ka sistem elektrik dhe hidraulik shumë cilësor
- Ka dritare duralumini dopio xham
- Dera e jashtme është e blinduar
- Shitet i pamobiluar

🏷ÇMIMI 24'000 € (I diskutueshëm)
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it:
📧[email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Shkurt, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018