Shtepi 90.000 Rrashbull Durres

Shitet shtepia 700 m2 dy kateshe me oborr kati i pare ka holle banjo dhe dy magazina kati i dyt ka 4 dhoma dhe nje banjo e rrethuar me avlli dhe porten perkatese i ka te gjitha kishtet me pamje gjelberuese vend parkimi per dy makina ..i ka te gjitha dekumentat certifikat pronesie ..

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Shkurt, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018