Dyqan me qira në qendër të Shkodrës 375 SHKODER

Sun Real Estate ofron për qira një dyqan me sipërfaqe 54 m², në katin e dytë të një ndërtese me vendndodhje në rrugën “Studenti”, në qendër të qytetit.

✔Cilësi të dyqanit:
- Përbëhet nga një banjo e kompletuar me hidrosanitaret e duhura.
- é‹shtë i shtruar me pllaka.
- Tavani është kartongjes.
- Ka kondicioner.
- Ka vetratë xhami.
- Si ambient është shumë i përshtatshëm për zyra, klinika, lokal, etj.
- Ndodhet në një zonë shumë të frekentuar dhe të populluar.

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë të reja në muaj
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Shkurt, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018