Apartament 750 € Durres

  • 186 m2
  • 0692026788 - ‭00 49 152 36895957‬
  • Kontakt

Durrës
Durrës Ne qender te Durresit (zona A). Ngrohje - ftohje impiant fancoil mural dhe ne dysheme. Punimet e brendshme jane teper cilesore parket druri 44€ m2 ,durale termike. Mure dopio me termo izolim . Impianti elektrik dhe hidraulik i apartamentit eshte bere privatisht me standart te larte. Mobilim italian. Pozicion shume i favorshem. Ndricim nga 3 ane. Lindje- jug- perendim. Panel diellor etj etj. Hipoteke. Kati 6. 186 m2. Vertete Super cmim dhe cilesi e pa krahasueshme . 750 € m2 0692026788 - ‭00 49 152 36895957‬

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Shkurt, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018