Shtepi 500 m* Vlore

Shitet Pjese e Viles 2 apartamente, sip biznesi, garazh makine dhe siperfaqe truall i gjelberuar. Pronat mund te shiten dhe te ndara. Mundesi nderimi me apartament ose dyqan ne Tirane.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Shkurt, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018