Ambient Biznesi me Qira: 250 Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania

Jepet me me qera zyre biznesi, 40 mâ², dhe cmim prej 250 €/muaj (Rr. Kavajes, prane qendres Globe). Kati 2 i godines, pamje nga rruga, mundesi reklamimi nga rruga. Preferohet qira afatgjate.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018