Shitet tok are me hipotek 8000m2 toke. large plazhit toka sherben per cdo lloj aktiviteti 40 Tale Lezhe

SHITET TOKE ME �ERTIFIKAT PRONESIE NDOLLET PRANE RR.TALE LEZHE DHE 2.3 KM NGA BREGDETI

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018