shtepi + toke 56000 Durres hamallaj afer gjirit te lalzit

Shitet shtepi ne Hamallaj durres 4+1 .1 kateshe (mundesi ndertimi deri ne 4 kate).1 kuzhine 2 dhoma gjumi me tualet brenda.1 dhome per femijet 1 dhome per tharjen e rrobave,korridor i bollshem dhe tualeti kryesor . Shtepia eshte e pozicionuar ne lindje jug perendim ,cka ben qe te kete ndricim te
Mjaftueshem.Cmimi i shtepise dhe 1000 meter katror toke eshte 56000 euro. theksojme qe shtepia dhe toka jane me dokumente te rregullt me hipoteke. Per cdo informacion te metejshem kontaktoni ne nr e tel 0698677469.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018