Shitet shtepia e kuqe ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re apo Mati 1 Rruga B autostrada mbrapa Maxi 24h, 255000 Prishtine

Shitet shtepia e kuqe ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re apo Mati 1 Rruga B autostrada mbrapa Maxi 24h, Shtepia esht e perfunduar dhe e gatshme per banim, esht e pershtatshme per Biznes, Restorant apo ndonje veprimtari te ndryshme, esht mundsia katin e par me oborr taras me ba lokal te madh siq ka vepru komshiu. gjith ashtu shtepia esht e pershtatshme me leshu me qera kate kate ose gjith shtepin per zyre etj.
Dokumentacioni esht ne rregull dhe shitja perkthimi behet menjher tek noteri.
Per me shum na kontaktoni ne tel

044 240419
Qmimi 255.000 euro

Ndryshuar ne 26 Janar, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Janar, 2018