Shitet truall ne Linze - Tirane 280/m2 Linze - Tirane

Shitet truall me ne zonen e Linzes, poshte villavet Arabe, Tirane. Siperfaqia eshte 500m2. Toka ndodhet 400m. larg rruges e Dajtit dhe 10 minuta (me makine) larg Teleferikut Dajti Express. Vendndodhja e tokes ofron nje pamje panoramike te qytetit , ashtu se dhe nje klime shume te mire fale afersise me malin e Dajtit. Toka eshte vertetuar sipas ligjit me certificate pronesie.

Ndryshuar ne 27 Janar, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Janar, 2018