Apartament per Shitje: 234000 rruga e elbasanit

Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 4, 98 m² 234.000 Euro (Rr.e Elbasanit) Apartamenti ndodhet n� katin e 4 banim t� nj� kompleksi me punime shum� t� mira dhe ka nj� sip�rfaqe prej 98 m2. Apartamenti �sht� goxha i investuar me dritare dopio-xham, me izolim termik, izolim akustik. Ka recepsion kati 1 dhe security 24 h,parkim privat n�n tok�. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! I pershatshem per banim ose zyre biznesi. Cmimi 234.000 Eur...

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018