Shitet nje vile 2 kateshe Orikum Vlore me tapi 150.000 Orikum Vlore

  • 120 metra banes dhe 380metra toke
  • 00355696327501 / 00393202310857
  • Kontakt

Shitet nje vile 2 kateshe ( kati i pare 1 hyrje 2+1 dhe 1 gazoniere ,kati i dyte jan 2 hyrje nga 1+1) ndodht 300 metra nga buza e detit me tapi/ hipoteke

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018