Shitet firme transporti nderkombetar mallrash 45.000 TIRANE

Pershendetje,

Shitet nje firme transporti nderkombetar mallrash me seli ne Tirane...

Ka mbi 7 vite ne tregun shqiptar,leje transporti,license te rregullt..

Operon ne te gjithe Ballkanin dhe Europen..

Zyra ne Tirane,staf i specializuar..

Ndryshuar ne 20 Janar, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Janar, 2018