Shtëpi private 1+1 me qira 150 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 60 m² dhe me adresë: lagjja "3 heronjtë" rruga "Marie Kraja".

✅Shtëpia përbëhet nga:
- Salloni
- Dhoma e gjumit
- Korridori
- Një banjo e kompletuar

✔Cilësitë:
- é‹shtë e pajisur me të gjitha mobiljet e nevojshme.
- é‹shtë e shtruar e gjitha me pllakë.
- Jepet me qira në gjendje shumë të mirë.

🏷ÇMIMI: 150 € në muaj
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018