Dyqan 65000 VLORE

Ambienti ka nje siperfaqe 40 m2 brenda per brenda,me banje brenda,me certifikate pronesie dhe ndodhet ne rruge kryesore (rruga demokracia ose ish rruga e re).
I pershtatshme per bar,zyra,market,klinike dentare etj.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018