Shtëpi me truall 45.000 diskutueshëm Ruzhdie Fier

3 dhoma ,kuzhine, banjo korridor dhe verand të madhe ...toka është 1.200m dhe shtepja është stil elbasani

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018