Apartament per Shitje: 60000 dritan hoxha

Apartamenti ndodhet ne rrugen Dritan Hoxha, eshte akoma ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje ne gusht-shtator te ketij viti. Ka nje siperfaqe prej 60 m2, dhe nje cmim prej 60000 Eur. Eshte i tipit 1+1, dhe ka 1 tualet, ka orientim veri-lindje dhe ndodhet ne katin 8.

Ndryshuar ne 12 Janar, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Janar, 2018