Apartament 37800 Orikum, Vlore

Shitet apartamenti 1+1. Siperfaqja totale me gjithe ambjentet e perbashketa eshte 84m2. Ndersa vetem siperfaqja e apartamentit eshte 82 m2. Hyrja ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 katesh. Apartamenti ka ballkonin dhe dritaren e dhomes me pamje nga rruga kryesore e Orikumit (Bulevardi Princesha Rugiine). Cmimi eshte 450euro/m2 por mbetet i diskutueshem. Per me shume informacione mund te me kontaktoni ne numrin e cel dhe viber: 355694520305. Ose ne whatsap ne numrin: 0696584245 .

Ndryshuar ne 7 Janar, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Janar, 2018