Dyqan 49000 MAMURRAS

SHIS nje dyqan me siperfaqe 70 m2, dyqani ndodhet ne rrugen kryesore te mamurrsit ne pallatin e ri 7 katesh, dyqani esht i ri dhe pa perdorur me gjitha dokumentat

Ndryshuar ne 2 Janar, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Janar, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Janar, 2018