Apartament 60'000.00 Berat

Hyrje 3+1 ne kat te 5, me pamje na Mangalemi dhe na qendra. Lagja 8 nendori, pallati 78. Eshte e pa rinovuar, ne gjendie te mire.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Dhjetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2017