TOKE 85 TIRANE-LINZE

SHITET 2500 M2 TOKé‹ NE LINZE,200M PERPARA SE TE SHKOSH NE KOMUNEN DAJT.KA NJE POZICION TEPER TE FAVORSHEM PASI KA DY RRUGE QE E RETHOJNE,RRUGA NACIONALE DHE RRUGE DYTESORE E ASFALTUAR,VEND IDEAL PER NDERTIMIN E NJE VILE DHE SHUME I KERKUAR NE ATE ZONE.TOKA ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PRONESI.TOKA MUND TE SHITET EDHE PJESERISHT POR JO ME PAK SE 1000M2.CMIMI I NEGOCIUSHEM.

Cel. : 0684495463,0673389470

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Dhjetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018