Bisnesi 59000 tirane

Shitet bisnesi me klientele te rregullt bar kafe organizim eventesh. Lokali ndodhet ne zemer te tiranes ne bulevardin zogu pare ne krahe te fakultetit dhe perballe me maternitetin e vjeter. Lokali eshte i ri 1.5 vite i ndertuar me arkitekt dhe me stil shume te vecante. Kapaciteti 30 tavolina plus mundesi zgjerimi 20 tavolina. Brenda 75m2. Salla jashte 130m2 . Klientele e rregullt, xhiro vjetore 70mln leke (te vjetra).

Ndryshuar ne 13 Dhjetor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Dhjetor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Dhjetor, 2017