Vile 75000 Ura Vajgurore

Shitet nje Vile shum e bukur e mobiluar ne nje pozicion shum te kendshem ku mbizotron lartsia dhe ajri i paster , me nje oborr te persosur rreth e rrotull shtepise.

Ndryshuar ne 26 N�ntor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 N�ntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 N�ntor, 2017