dyqan 10000 Gjirokaster

Shitet obiekt i saporregulluar qe mund te perdoret dhe si dyqan per banim

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 N�ntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018