Apartament 1100 Euro M2. Tirane

Shitet apartament 3+1 kati i dyte banim mbas ish ATSH-se, ka ashensor dhe administrim, pallat i ndertuar ne vitin 2006, pozicion JugLindje perendim.

Ndryshuar ne 25 N�ntor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 N�ntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 N�ntor, 2017