Dyqan 50000 Tirane

Dyqani eshte i perbere prej dy takesh (20m2 pjesa e siperme dhe 35m2 pjesa e poshte) eshte ne kushte super te mire. Me ajer te kondicionuar, ka dokumentacione te rregullta si dhe me hipotek.
Per me shume informacione mund te kontaktoni ne 0696472939 dhe ne email: [email protected]

Ndryshuar ne 21 N�ntor, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 N�ntor, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 N�ntor, 2017