Shtepi Pushimi 224000 Velipoje, Shkoder

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin

Shitet Shtepi pushim + Dyqan + Truall ne plazhin e Velipojes.Me nje hapesire prej 320 m²,ku 100 m² jane pjese banimi+dyqan dhe 220m² truall.Nje mundesi e mire investimi per ju!

Cmimi 700 €/m² ( i diskutueshem).

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Shkurt, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018